Urząd Gminy Nieborów

Na skróty

Treść strony

Informacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Nieborowie

Pragniemy poinformować iż Gminna Biblioteka Publiczna w Nieborowie wraz w partnerstwie ze szkołami podstawowymi z gminy Nieborów realizuje Zadanie pod nazwą Program Dotacyjny Biura "Niepodległa", "Symbole Narodowe RP".  Nazwa własna zadania SYMBOLE NARODOWE A WALKA O NIEPODLEGŁOŚĆ.

Zadanie polega na cyklu wykładów historycznych - symbole narodowe a walka o niepodległość  w szkołach podstawowych z gminy Nieborów oraz warsztatów plastycznych - wykonanie kotylionów, które będą z dumą prezentowane podczas Uroczystości odsłonięcia Muralu - nawiązującego tematycznie do walk niepodległościowych. Lekcje jak i warsztaty mają charakter zamknięty. Przeznaczone są dla uczniów danej szkoły. Wszystkich Mieszkańców gminy Nieborów zapraszamy na Uroczystość odsłonięcia muralu 11 września na plac przy Urzędzie Gminy. o godz.12. Tam wraz z mieszkańcami, zaproszonymi gośćmi oraz uczniami wykonamy Rotę M. Konopnickiej. Dla upamiętnienia rozdane zostaną flagi.

Harmonogram spotkań zamieszczony jest na plakacie.

symbole narodowe plakat_AM

« wstecz

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Inne opcje