UG Nieborów

Na skróty

Treść strony

Zaproszenie na szczepienie w mobilnym punkcie szczepień w Nieborowie

 NIEBORÓW, DN. 17.09.2021 R.

ZAPROSZENIE

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY NIEBORÓW

JUŻ 21 WRZEŚNIA 2021 ROKU ( WTOREK ),  BĘDZIE OKAZJA ZASZCZEPIĆ SIĘ PRZECIWKO COVID-19   W MOBILNYM PUNKCIE SZCZEPIEŃ, KTÓRY PRZYJMIE WSZYSTKICH CHĘTNYCH W GODZINACH OD 9⁰⁰ DO 13⁰⁰ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W NIEBOROWIE. JEŚLI CHCESZ  BY TWOJA RODZINA BYŁA BEZPIECZNA, JEŚLI DBASZ O SWOJE DZIECI, RODZICÓW,  DZIADKÓW  SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOSCI ZASZCZEPIENIA SIĘ JEDNODAWKOWĄ SZCZEPIONKĄ JOHNSON &JOHNSON.

ROZPOCZĄŁ SIĘ ROK SZKOLNY I MOŻLIWOŚCI PRZENOSZENIA WIRUSA JEST CORAZ WIĘCEJ. NASZE DZIECI SĄ TERAZ JESZCZE BARDZIEJ ZAGROŻONE. JEDNOCZEŚNIE SYSTEMATYCZNIE WZRASTA ILOŚĆ  OSÓB ZAKAŻONYCH WIRUSEM I W PRZYSZŁOŚCI GROZI NAM KOLEJNY LOCKDOWN. KAŻDY Z NAS MOŻE PRZYCZYNIĆ SIĘ DO TEGO ABY SKUTKI OGRANICZEŃ BYŁY JAK NAJMNIEJSZE, A NIEKTÓRE DOTKLIWE OGRANICZENIA NIE BĘDĄ DOTYCZYĆ OSÓB ZASZCZEPIONYCH. NIE POZWÓLMY ABY UCZNIOWIE STRACILI KOLEJNY ROK PRZEZ ZDALNE NAUCZANIE. DLATEGO NIE CZEKAJ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ JAKĄ DAJE DARMOWE SZCZEPIENIE W MOBILNYM PUNKCIE SZCZEPIEŃ W NIEBOROWIE.

MOŻESZ OCHRONIĆ SWOJĄ RODZINĘ I ŻYĆ NORMALNIE W CZASIE PANDEMII. 

 

WÓJT GMINY NIEBORÓW

/-/ JAROSŁAW PAPUGA

 

                                                                                                      

« wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.