UG Nieborów

Na skróty

Treść strony

Zawidomienie o spotkaniu w sprawie koncepcji projektowanych linii kolejowych na terenie Gminy Nieborów

Nieborów, dnia 19 luty 2020 r.

Mieszkańcy Gminy Nieborów

ZAWIADOMIENIE

        W związku z trwającym procesem konsultacji społecznych prowadzonych przez Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o.  w zakresie opracowania koncepcji projektowanych linii kolejowych na terenie Gminy Nieborów, informuję mieszkańców, że w dniu 26 lutego 2020 r. (środa) o godz. 14.00 w budynku OSP w Nieborowie, Al. Legionów Polskich 59 odbędzie się spotkanie w celu poznania Państwa opinii na temat ww. projektu.  

Zapraszam osoby zainteresowane do uczestnictwa w spotkaniu.

Jednocześnie informuję, że z Centralnego Portu Komunikacyjnego sp. z o.o. otrzymaliśmy poniższe informacje:

„10 lutego 2020 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne dokumentu pn.: Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (dalej: SSL). Projektowany dokument – (SSL), który Państwu przedkładamy, jest efektem pierwszego etapu prac planistycznych, mających na celu określenie ram realizacji przedsięwzięć służących przebudowie i rozbudowie układu komunikacyjnego naszego kraju, w tym wyznaczenie korytarzy, w których będą usytuowane nowe inwestycje kolejowe i drogowe związane z projektem Centralnego Portu Komunikacyjnego. Opracowywany dokument będzie stanowił podstawę dla dalszych prac studialno-projektowych, zmierzających do realizacji ww. przedsięwzięć.

Wszystkie osoby zainteresowane zgłoszeniem swoich uwag do projektu ww. dokumentu, mogą wziąć udział w konsultacjach zgodnie z treścią obwieszczenia, do 10 marca 2020 r. włącznie.

Wszelkie istotne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: konsultacje.cpk.pl

Wójt Gminy Nieborów

(-) Jarosław Papuga

  • autor: Jarosław Papuga - Wójt Gminy Nieborów, data: 2020-02-19

« wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.