UG Nieborów

Na skróty

Treść strony

Projekt dofinasowany w formie dotacji celowej z budżetu państwa oraz środkami z Funduszu Pracy, w ramach:

Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2021

Zadanie pn: “Utworzenie w 2021 r. dodatkowych miejsc opieki dla 16 dzieci w Gminnym Żłobku w Dzierzgówku” 

Kwota dofinansowania na utworzenie miejsc opieki: 290 259,00 zł.
Całkowity koszt realizacji zadania: 434 600,00 zł

Krótki opis:
W ramach przebudowy w związku ze zmianą sposobu użytkowania powstał drugi oddział żłobka dla 16 dzieci. Z części parteru budynku dawnego gimnazjum wydzielony został kolejny obszar, w którym został przygotowany nowy oddział żłobka:
- część zabawowa , pow. 72,82 m2
- łazienka i wc, pow. 7,48 m2
- aneks kuchennym oraz
- część sypialna, pow. 41,06 m2 z wyjściem na teren z istniejącym placem zabaw.
Ponadto szatnia istniejącego oddziału żłobka została powiększona na potrzeby wstawienia kolejnych szafek ubrań wierzchnich dzieci. Na zewnątrz zostało wykonane utwardzenie terenu zapewniające dojście dzieci z II oddziału do placu zabaw. Wszystkie adaptowane i powiększane pomieszczenia w ramach przebudowy zostały przebudowane w zakresie wymiany okładzin podłogowych, ściennych (malowanie, płytki, fototapety), montaż sufitów podwieszonych w części pomieszczeń, wymiana stolarki okiennej z podokiennikami wewn. (obudowami grzejników) i zewn. oraz drzwiowej. Pomieszczenia higieniczno-sanitarne zostały wyposażone w armaturę sanitarną oraz meble. Część zabawowa wyposażona została m.in. w zabudowy grzejników, meble na zabawki, stoliki i krzesła dla dzieci, zabudowę meblową ze zlewozmywakiem i lodówką w aneksie kuchennym. Sypialnia została wyposażona w łóżeczka, zbudowę meblową oraz zabudowę grzejników. W części przeznaczonej pod żłobek zostały wykonane nowe instalacje elektryczne, wod-kan, co. z ogrzewaniem podłogowym w sali zabaw i c.w.u. Ponadto w sali zabaw został zainstalowany klimatyzator (jednostka zewnętrzna i wewnętrzna).

« wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.