Urząd Gminy Nieborów

Na skróty

Treść strony

"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Bednary pod nazwą: "Altana miejscem spotkań".
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Bełchów Osiedle pod nazwą: "Wymiana zniszczonego poszycia dachowego na altanie. Zakup wiaty śmietnikowej wraz z usługą montażową".
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Kompina pod nazwą: "Zakup wyposażenia kuchni i świetlicy. Zakup krzeseł do świetlicy".
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Sypień pod nazwą: "Zakup i montaż elementów placu zabaw".
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Dzierzgówek pod nazwą: "Szkoła jednoczy mieszkańców". Zakup wyposażenia kuchni dla Szkoły Podstawowej w Dzierzgówku. Zakup mebli ogrodowych i huśtawki dla Szkoły Podstawowej w Dzierzgówku. Zakup lamp solarnych oraz paleniska i garażu blaszanego dla Szkoły Podstawowej w Dzierzgówku.
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Mysłaków pod nazwą: Remont kuchni w świetlicy wiejskiej.
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Bełchów pod nazwą: Zakup mobilnego podestu scenicznego.
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Nieborów pod nazwą: Doposażenie świetlicy wiejskiej w OSP Nieborów.
"Sołectwo na plus" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w sołectwie Arkadia pod nazwą: Doposażenie świetlicy wiejskiej w Arkadii.
"z wami zmieniamy łódzkie" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w miejscowości Dzierzgówek pod nazwą: Nowa świetlica - nowe otoczenie.
"z wami zmieniamy łódzkie" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w miejscowości Mysłaków pod nazwą: Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Mysłakowie gmina Nieborów.
"z wami zmieniamy łódzkie" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w miejscowości Sypień pod nazwą: Remont świetlicy wiejskiej w Sypniu, gm. Nieborów.
"z wami zmieniamy łódzkie" - dofinansowanie zadania własnego gminy w zakresie realizacji małego projektu lokalnego w miejscowości Chyleniec pod nazwą: Zagospodarowanie działki nr 63/3 w Chyleńcu, gm. Nieborów.

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Inne opcje