UG Nieborów

Na skróty

Treść strony

Zaproszenie Wójta Gminy Nieborów

Wójt Gminy Nieborów

Zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału wspólnie z Gminą w konkursie o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, Działania IV.1.2 Odnawialne źródła energii. W ramach tego działania będzie można uzyskać dofinansowanie do 85% kosztów kwalifikowanych (kwoty netto) na instalacje odnawialnych źródeł energii. Niebawem zostanie ogłoszony nabór wniosków więc czasu na decyzję pozostaje niewiele.

Wsparciem będą objęte:

  • instalacje fotowoltaiczne,
  • instalacje kolektorów słonecznych,
  • kotły na biomasę.

Podatek VAT jest kosztem niekwalifikowanym więc mieszkańcy pokrywają go w całości.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w dofinansowaniu należy skontaktować się z Urzędem Gminy, wypełnić oraz złożyć wstępną deklarację do dnia  5 marca 2021 r. Jest ona dostępna zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej na stronie internetowej Urzędu. Znajdą tam Państwo również prezentację w formie krótkiego filmu dotyczącą odnawialnych źródeł energii oraz pomoc jak wypełnić deklarację.

Ze względu na stan epidemii spowodowany wirusem COVID-19, zachęcamy Państwa do korzystania z formy on-line i przesyłanie deklaracji na dedykowany adres e-mail oze@nieborow.pl

8BoIiZU5COuswAAAAASUVORK5CYII=

Odnawialne źródła energii pozwalają nam wszystkim zadbać o środowisko naturalne a jednocześnie możemy znacznie zmniejszyć swoje wydatki.

 

Wójt Gminy Nieborów

Jarosław Papuga

 

« wstecz

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.