Urząd Gminy Nieborów

Na skróty

Treść strony

Gmina Nieborów przedstawia szeroką ofertę dla osób chcących zająć się sportem i aktywnie spędzać swój wolny czas.

Na terenie gminy jest dobrze rozwinięta infrastruktura sportowa. Działa tu wiele klubów, w których swój talent i umiejętności doskonalą  zarówno dzieci jak i młodzież czy dorośli, przez co Gmina Nieborów może się poszczycić wieloma osiągnięciami sportowymi zawodników trenujących na naszym terenie.

Wszystkie szkoły z terenu gminy wyposażone są w sale gimnastyczne. Dodatkowo przy szkołach w Dzierzgówku i Bednarach powstały boiska o nawierzchni sztucznej w ramach programu "Moje Boisko-Orlik 2012".

W miejscowościach Bednary, Bełchów i Bobrowniki zlokalizowane są boiska do piłki nożnej, na których trenują zawodnicy Ludowych Klubów Sportowych z tych miejscowości.

Jednak największy i najlepiej wyposażony obiekt sportowy znajduje się w Nieborowie. Oprócz boiska piłkarskiego z trybunami i zapleczem, posiada on również boisko treningowe z nawierzchnią sztuczną, boisko wielofunkcyjne oraz kort tenisowy. Na obiekcie tym trenują zawodnicy, obecnie czwarto ligowego zespołu "Orzeł" Nieborów.

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.

Inne opcje